تینیجر چیست؟

تینیجر چیست؟ |  فرهنگ خارج از ایران به نوجوانان که سن آن ها بین ۱۳ تا ۱۹ سال است | تینیجر یک واژه انگلیسی است | تینیجر Teenager

 

تینیجر چیست

در فرهنگ خارج از ایران به نوجوانان که سن آن ها بین ۱۳ تا ۱۹ سال است تینیجر می گویند. این کلمه از آن جایی امده است که اعداد ۱۳ تا ۱۹ در زبان انگلیسی همگی آخرشان به teen ختم می شود و کلمه ی age هم به معنای سن است و در کل به این معنی است که نوجوانانی که رنج سنی آن ها از ۱۳ تا ۱۹ است. البته کلمه ی teen به آمریکایی معنای نوجوان را هم می دهد و می توان این گونه تعبیر کرد که به سن نوجوانی تینیجر می گویند.

این مورد با معنی سلبریتی و هم چنین معنی بلاگر تفاوت زیادی دارد و امید واریم این سه را بتوانید به خوبی از هم تفکیک کنید. برای اطلاعات بیشتر هم لینک هایی که در دسترس قرار گرفت می تواند به خوبی کمک رسان شما باشند.

تینیجر چیست؟

در بررسی این کلمه در دیکشنری به مشخصات زیر رسیدیم. کلمه : تین ایجر، افراد زیادی ان را با اشتباه تایپی: jdk hd[v می نویسند. آوای این کلمه در تلفظ به صورت tineyjer است ولی نوشتاری صحیح این کلمه به صورت teenager است. این کلمه در نقش اسم در جمله ظاهر می شود.

به چه کسی می گویند؟

همانطور که گفتیم تینیجر در فرهنگ خارج از ایران به نوجوانان بین ۱۳ تا ۱۹ سال می گویند. این روزها نوجوانان زیادی با انتصاب کلمه ی تینیجر به خودشان سعی بر این دارند که خود را به روز و لاکچری بنامند. کلمه ی تینیجر اینستا در فضای مجازی هم بسیار ترند شده و کاربرد زیادی پیدا کرده است. بسیاری از نوجوانان سعی دارند با نام گزاری کلمه ی تینیجر بر روی نام کاربری اینستاگرام و یا شبکه های دیگر اجتماعی خود به گونه ای خود را یک جوان به روز و باحال و لاکچری معرفی کنند.

با توجه به این موضوع که معنی تینیجر هنوز در فرهنگ لغت ما به صورت عامیانه جا نیافتاده است سایت های زیادی هستند که تیتر هایی درباره ی این موضوع می زنند و سعی در این دارند که این کلمه را معرفی کنند که یکی از این سایت ها ویکی پدیا است. مقاله ی تینیجر چیست ویکی پدیا یکی از کامل ترین مقاله هایی است که درباره ی تینیجر در اینترنت وجود دارد. در اینستاگرام و تلگرام پیج ها و کانال های زیادی با نام تینیجر کلاب وجود دارد که نوجوانان زیادی در آن ها دور هم جمع شدند.

فیلم برای teenager ها

در دنیای فیلم و سینما بهای زیادی به نوجوانان و تینیجر ها داده شده است. فیلم های زیادی با مضمون عاشقانه و در ژانر های مختلف کمدی، تراژدی و … ساخته شده است و به مسایل مختلف نوجوانان پرداخته است که همین مسئله باعث شده است که نوجوانان زیادی با علاقه ی زیاد این فیلم ها را دنبال کنند. اکثر این فیلم ها به مسائلی از جمله بلوغ، قلدری، فشار هایی که در دوران بلوغ به نوجوانان وارد می شود و مشکلات آن ها و عشق و علاقه های دوران نوجوانی اشاره کرده است. از جمله این فیلم ها می توان به ۲۵ فیلم برتری که برای نوجوان ساخته شده اشاره کرد که در زیر نام ان ها آورده شده است.

موفق ترین teenager های ایرانی

در ایران نوجوانان یا تینیجر های موفق زیادی وجود دارند که هر کدام در زمینه ای توانسته اند برای خود موفقیت های زیادی را کسب کنند که در ادامه سعی کردیم به سه مورد از ان ها اشاره کنیم.

محمد صالح رحمانی

این تینیجر یا نوجوان ایرانی جزو موفق ترین نوجوانان ایران است. این نوجوان ایرانی حدود ۳۲ اختراع در زمینه ی الکترونیک دارد. او اختراعات دیگری هم در زمینه ی بیولوژیک و ریاضی دارد. این نوجوان ایرانی در جشنواره ی خارزمی مقام های زیادی را به خود اختصاص داده است و جزو موفق ترین تینیجر های ایرانی است.

حسین عطایی

این نوجوان ایرانی هم جزو تینیجر های مخترع ایرانی است. این نوجوان ایرانی در زمینه ی خودرو سازی اختراعات زیادی داشته که این موضوع باعث شده است که شرکت های خودرو سازی علاقه ی زیادی به او نشان دهند. این تینیجر نخبه تا به حال ۱۶ اختراع در زمینه ی خودرو داشته است. و مصابحه های زیادی با سایت های خبری و تلویزیون داشته است.

تینیجر چیست؟

این نوجوان و تینیجر تینیجر چیست؟ ایرانی جزو بازیگران موفق سینما و تلویزیون است. او که در سال ۱۳۸۳ متولد شده تینیجر چیست؟  تا به حال در ۲۰ فیلم حضور موفقی داشته است. یکی از جذاب ترین فیلم های او بچه مهندس است که نقشتینیجر چیست؟  نوجوانی تینیجر چیست؟ جواد جوادی را در این فیلم بازی کرده است. تینیجر چیست؟

تینیجر چیست؟

موفق ترین teenager های خارجی

در سر تا سر جهان نوجوانان زیادی هستند تینیجر چیست؟ که باعث افتخار خانواده و کشورشان هستن که از جمله ان ها می توان به نوجوانان زیر اشاره کرد. تینیجر چیست؟

ایستون لاچاپل

ایستون لاچاپل تینیجر چیست؟ تینیجر ۱۴ ساله توانسته با اختراع اولین دست رباتیک جهان افتخار افرین باشد. اختراع او در ناسا بسیار  تینیجر چیست؟مورد توجه قرار گرفت و از او دعوت شد که به ناسا ملحق شود. او هم اکنون در ناسا کار می کند. تینیجر چیست؟

 

تینیجر یعنی چه؟

تینیجر به دوره‌ نوجوانی انسان برمی گردد. به تینیجر چیست؟ دوره ای که بین ۱۳ تا ۱۹ سال است: یعنی شما دوران کودکی خود را سپری کرده اید و هنوز به دوران جوانی تینیجر چیست؟ نرسیده اید. نوجوان ها یا همان واژه انگلیسی( تینیجر )، خلق و خوهای بسیار متفاوتی نیز دارند.  تینیجر چیست؟ سبک لباس پوشیدن تینیجرها متفاوت است و برای این سنین لباس سخت پیدا می شود. شما می‌توانید تینیجر چیست؟  در اینستاگرام استایل تینیجر ها را ببینید و از نحوه سبک لباس پوشیدن آن ها مطلع شوید. تینیجر چیست؟

تینیجر چیست؟

تینیجر یک تینیجر چیست؟ واژه انگلیسی است که این واژه به معنی نوجوانان است. یعنی نوجوانانی که در بین سنین ۱۳ تا ۱۹ هستند را تینیجر خطاب می کنند. این واژه انگلیسی به دو صورت تلفظ می شود. بسیاری از تینیجرها تینیجر چیست؟ خود را مشغول درس و کتاب می کنند. گروه دیگر مشغول دنبال کردن سلبریتی ها و جستج تینیجر چیست؟و در زندگی آن ها، گروهی نیز در پی ورزش و تندرستی و دنبال کردن سبک زندگی سالم با رژیم  تینیجر چیست؟های سالم هستند. گروهی نیز دعا و نیایش و نماز را در زندگی خود جا می دهند. به طور خلاصه تینیجر چیست؟ ما گروه‌های مختلفی از تینیجرها داریم که هر کدام از آن ها حس و حال به خصوص خود را دارند. تینیجر چیست؟

تینیجر چیست؟

تلفظ تینیجر چگونه است ؟

واژه تینیجر دو تینیجر چیست؟ تلفظ گوناگون دارد. این واژه را به زبان آمریکایی و و بریتانیایی تلفظ می کنند. در زبان انگلیسی تلفظ کلمات تینیجر چیست؟ به دو صورت American و British است. آوای واژگان و نمادهای آوایی در آمریکا و بریتانیا با یکدیگر  تینیجر چیست؟ متفاوت هستند اما در برخی از کلمات این تفاوت ها بسیار اندک هستند و تقریباً مانند هم تلفظ می تینیجر چیست؟ شوند. اما در مورد واژه تینیجر باید بگوییم که این واژه در آمریکا، در یک الی دو حرف با بریتانیا متفاوت تینیجر چیست؟ است و مردم آمریکا همیشه واژه‌ها را سعی می کنند غلیظ‌تر و زیباتر بیان کنند. اما در این تینیجر چیست؟ تینیجر چیست؟ میان ممکن است برخی مردم لهجه آمریکا و برخی دیگر لهجه بریتانیا را بپسندند. تینیجر چیست؟

تینیجر چیست؟

به چه کسی تینیجر می گویند؟

در زبان انگلیسی تینیجر چیست؟ به کودکان بیبی ( Baby) گفته می شود اما سنین بین ۱۳ تا ۱۹ سال را که دوره نوجوانی می  تینیجر چیست؟گویند تینیجر صدا می‌زنند و خطاب می‌کنند. سلیقه تینیجرها با یکدیگر بسیار متفاوت است و معمولاً تینیجر چیست؟ نوجوانان از سلیقه دوستان خود ایراد می گیرند و حتی سلیقه پدر و مادر خود را نیز پسند نمی کنند. تینیجر چیست؟ شما می توانید در فضای مجازی تینیجر اینستاگرام را سرچ کنید و عکس ها و ویدئوهای مختلف تینیجر چیست؟ نوجوانان را ببینید و از آن ها لذت ببرید. وقتی شما در گوگل تینیجر چیست ویکی پدیا را سرچ می تینیجر چیست؟ کنید می توانید دقیق ترین اطلاعات را از این سایت کسب کنید و به معنی دقیق تر این واژه بپردازید. تینیجر چیست؟